Project Description

Wafer Mix

Otçul dip balıkları için ideal proteinleri olan 2’si bir arada premium besin.
Beslenme alanında uzmanlaşmış kıdemli bilim insanları tarafından pleco ve diğer vejetaryen dip balıkları için geliştirilmiş özel ve temel bir besin kaynağıdır. Besin bazlı özel formülümüz sayesinde balıklarınızın ömrünü uzatarak , bağışıklık sistemini destekler. Optimum balık sağlığı ve ürünün kaliteli raf ömrü için stabilize edilmiş bir vitamin kaynağı ve garantili besin yüzdelerine sahiptir. Sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları çerçevesinde ArtAkua balığınızın her yönden bakımı ve sağlığı için en yüksek kalitede ve yenilikçi ürünler sunar.

İçerik
Balık ve balık ürünleri (premium balık unu), tahıllar, bitkisel protein kaynakları, bezelye proteini, bitkisel yağlar, balık yağı, yumuşakçalar ve kabuklular (krill unu, gammarus unu, kalamar unu), algler (schizochytrium sp., chlorella sp., spirulina sp., ) sebzeler (sarımsak), vitamin premiksi, mineral premiksi, küf önleyici, kolin klorit, carophyl pink.

Kullanım Talimatı
Otçul dip balıkları ve diğer alg yiyen balık türlerinin günlük beslenmeye uygun şekilde beslenmesini sağlamak. Her gün balıklarınızın yalnızca birkaç saat içersinde tüketeceği miktarda yem verin.

Besin Değerleri

Protein 45%
Yağ 8%
Lif 3%
Nem 9%
Kül 9%

Ambalaj Seçenekleri

0 g
100 ml
0 g
250 ml
0 g
1000 ml
0 kg

Benzer Ürünler